19.10. Basketbols 3pret3… 20.10. Galda spēļu diena…

19.oktobrī Lielvārdes novada sporta centrā tikās basketbolisti, kuri lēnām ir uzsākuši gatavošanos telpu sezonai dažādos vietējos un reģionālos basketbola turnīros. Lai pāreja no ielas basketbola uz telpu basketbolu nebūtu tik strauja, tad Lielvārdes novada pašvaldība kopā ar Lielvārdes novada sporta centru un biedrību “Visa Veida Kustība” organizēja sacensības ar formātu 3 pret 3.

Sacensībās piedalījās 7 komandas un viņas cīnījās par organizētāju sarūpēto ceļojošo kausu.

Gan spraigās grupu spēlēs, gan spēlēs par vietām un medaļām 3. vietu izcīnīja komanda “LNSKAF” (Jānis Āboliņš,Mārtiņš Peltmanis un Jēkabs Paeglītis ), 2.vieta “Es nezinu” (Elvijs Ermanovskis, Aigars Delvers, Kristaps Šaka un Jānis Jaundālders). Par čempioniem un ceļojošā kausa ieguvējiem kļuva komanda “Avotu Reprezent” (Artūrs Pokšāns, Tomass Sparāns, Lauris Krūmiņš un Armands Jakušenoks).

Dienu vēlāk 20.oktobrī Lielvārdes novada sporta centrs uzņēma galda spēļu sacensību dalībniekus. Dzintara Kaņepja vadībā norisinājās dambretes spēle,kurā 9 dalībnieki izspēlējot katrs ar katru, noskaidroja labākos – 3.vieta Vita Mazitāne, 2.vieta Olivers Vairogs un 1.vieta Otto Rūsiņš.

Galda tenisā piedalījās 10 spēlētāji un ļoti interesantās un saspringtās spēlēs 3.vietu izcīnīja Artūrs Pokšāns, 2.vietu Juris Pivors un 1.vietu Gatis Vismanis.

Novuss negaidīti bija vispieprasītākais sporta veids ar 12 spēlētājiem un vietas sadalīja sekojoši 3.vieta Gatis Vismanis, 2.vieta Leo Grasmanis un 1.vieta Māris Vjaters.

Liels paldies Lielvārdes novada pašvaldībai un Lielvārdes novada sporta centra direktoram Ainaram Puķītim par balvu sarūpēšanu un palīdzību sacensību organizēšanā.

Rakstu sagatavoja  sacensību organizators „VVK” Agris Pikšens. Tiekamies nākamajās sacensībās.IMG_20181020_134429

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *