I.līgā pie izslēgšanas spēļu uzvaras tiek Lielvāre/Fans, sērija 1:0

Aizvadītajā nedēļas nogalē izslēgšanas turnīrs sākās ne vien vīriešu virslīgā, bet arī 1.līgā, kur komandas cīnīsies par iespēju iekļūt virslīgā. Pārliecinoši uzvaras izcīnīja “JeNo” un “Ogres vilki”, bet pārējās divas pretendentes “Irlava/Avant” un “Babīte” piedzīvoja zaudējumus papildlaikā.
Vīriešu regulārajā sezonā pārliecinoši labāko sniegumu nodemonstrējuši “Rubene-1″ florbolisti, kuri uzvarēja 15 mačos no 19, izcīnot 48 punktus. Ievērojami no viņiem atpalika FK “Rīga-1″ florbolisti, kuri savāca 36 punktus, esot otrajā vietā Vidzemes reģionā. Izslēgšanas spēlēm kvalificējās arī “LU/FS Masters”, kuriem 34 punkti un “Lielvārde/FANS”, kuriem 29 punkti. Tomēr jau tagad skaidrs, ka neviena no šīm komandām nākamajā sezonā virslīgā nespēlēs, jo priekšā jau ir šo klubu pirmās komandas. Vienīgā Vidzemes reģiona komanda, kas varēja pretendēt uz vietu virslīgā FK “Madona” ieņēma pārliecinoši pēdējo vietu 19 mačos savācot 14 punktus. Lai kvalificētos vismaz play-off, bija nepieciešams divtik vairāk punktu.
Daudz dramatiskāka cīņa notika Centra reģionā, kur pēc 19 spēlēm trim komandām bija pa 12 uzvarām, bet vēl vieni izcīnīja par vienu punktu mazāk. Pirmo vietu gan ar 35 punktiem arī šosezon izcīnījuši “Irlava/Avant”, kuriem bija labāki rādītāji pār “Ogres vilkiem”, kuriem arī tikpat punktu. Tikai punkts mazāk un trešā vieta “Babītei”, bet četriniekā iekļuva arī “JeNo”, kuriem divi punkti mazāk kā uzvarētājiem. Spraigi par vietu play-off cīnījās arī “Saulkalne”, taču pietrūka vienas uzvaras tiesa.
Izslēgšanas turnīrā lielāka uzmanība tiks pievērsta tieši Centra reģiona komandām un par pārsteigumu parūpējās jelgavnieki, kuri pirmajā mačā saplosīja “Rubene-1″ ar 10:4 (3:1, 4:1, 3:2). Ar trim vārtu guvumiem un vienu piespēli izcēlās jelgavnieku līderis Mārtiņš Zvidra. Šeit gan jāpiebilst, ka fārmklubiem izslēgšanas turnīrā vairs nepalīdz tie, kuri koncentrējas Elvi florbola līgas mačiem. Rezultatīvā spēlē viesos pie uzvaras tika arī “Ogres vilki”, kas ar 11:8 (1:2, 2:3, 8:3) apspēlēja “LU/FS Masters”. Edgaram Birkenfeldam šajā spēlē 4+1, bet Rihardam Zvirgzdiņam 3+2.
Tikmēr par nepatīkamu pārsteigumu atkal parūpējušies “Irlava/Avant”, kas jau pērn kļuva par sava reģiona uzvarētājiem, bet ceturtdaļfināls izrādījās pēdējā spēļu stadija. Šoreiz pirmajā izslēgšanas turnīra kārta sākta ar 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:1) zaudējumu pret “Lielvārde/FANS”, trešos vārtus ielaižot divas minūtes pirms pamatlaika beigām, bet pagarinājumā ielaižot pirmspēdējā minūtē. Arī “Babīte” savā pirmajā izslēgšanas turnīra mačā piedzīvoja zaudējumu spraigā cīņā, mājās pret FK “Rīga-1″ izlīdzinājumu panākot pēdējā minūtē, kad vārtsargs jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr papildlaikā rīdzinieki nodrošināja sev uzvaru ar 9:8 (2:4, 4:1, 2:3, 1:0).
Šajā nedēļas nogalē notiks sēriju otrās spēles un nepieciešamības gadījumā arī trešie mači. Pusfinālā iekļūs komandas, kas uzvarēs divās spēlēs.