Izglītība

 • teniss
  Teniss

  Teniss ir sporta veids jebkuram vecumam, jo katram spēlētājam ir iespēja piemeklēt partneri atbilstoši vecumam un spēles prasmei. Vēlama būtu laba fiziskā sagatavotība, pacietība treniņos un vēlme iemācīties spēlēt tenisu.

 • vieglatletika1
  Vieglatlētika

  VIEGLATLĒTIKA ir viens no sporta pamatveidiem. Tās pamatā ir cilvēka dabiskās kustības — iešana, skriešana, lēkšana. Tā kā vieglatlētikā ietilpst ļoti dažādi fizisko vingrinājumu veidi, kurus var veikt jebkuros apstākļos, tā ieteicama dažāda vecuma cilvēkiem.

 • florbolam
  Florbols

  Florbols ir komandu sporta veids. Florbols Lielvārdē tiek spēlēts no 1998. gada. Šobrīd Lielvārdē ir aptuveni 150 licencēto spēlētāju.

 • super2
  Vieglatlētika un Teniss - SSG

  Fiziskā aktivitāte pirmsskolas vecuma bērniem.

Kāpēc izvēlēties florbolu? Tāpēc, ka tas ir strauji augošs sporta veids, no spēles viedokļa: ātrs, dinamisks, spēles epizodes mainās tik strauji, ka ne spēlētājiem, ne skatītājiem (līdzjutējiem) nevajadzētu būt garlaicīgi. Kā jau visos komandu sporta veidos var labi attīstīt fizisko kondīciju, kā arī attīstīt domāšanu. Ja nodarbojas (amatieru līmenī) tad labs veids kā aktīvi atpūsties.
Jānis Salcēvičs - Florbola treneris
janis_salcevics