Jānis Zeļģis kļūst par Latvijas ziemas čempionāta uzvarētāju 5000 m. soļošanā

30.31. janvārī Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas ziemas čempionāts telpās vieglatlētikā daudzcīņās un  soļošanā. Patīkami atzīmēt, ka par uzvarētāju U-18 grupā kļuva lēdmanietis Jānis Zeļģis 5000 m. soļošanā ar rezultātu 27:10,06 Paldies sportistam un trenerim Jevgēņijam Liepam par lielisko sasniegumu.

Iepriekšējā nedēļā Lielvārdes novada sporta centra izglītojamie piedalījās arī atlases sacensībās ZU-14 vecuma grupā. Lai iekļūtu Latvijas čempionātā, nepieciešams atlases sacensībās iekļūt starp pirmajiem pieciem labākajiem. Lieliski tas izdevās treneres I. Puķītes audzēknim Matīsam Gržibovskim, kurš gan 60 m, gan 300 m skrējienā izcīnīja 2.vietu.Rezultāti 60 m(42.dalībnieki) 8,45, 300 m. 47,19 Lodes grūdējs Rolands Šilovs 3.vieta ar rezultātu 8,62   S.Damanes trenētā lēdmaniete Veronika Jakušonoka tāllēkšanā ar rezultātu 4,48(58.dalībnieki) izcīnīja 2.vietu un arī ieguva tiesības piedalīties finālsacensībās.

Lai veicas sportistiem Latvijas čempionātā.