Lielvārde gatava izslēgšanas spēlēm, nokārtojot regulārās sezonas formalitātes…

Noslēgusies Elvi florbola līgas regulārā sezona un noskaidroti tie četri pāri, kas turpinās cīņu par valsts čempionu titulu. Pēdējā spēļu kārtā zaudējumu piedzīvoja pēdējo gadu nemainīgie čempioni Cēsu “Lekrings”, kas ar 3:8 piekāpās “Lielvārdei” turnīra tabulā no trešās vietas atkāpjoties uz piekto.
“Lielvārdes” florbolisti jau labu laiku pirms regulārās sezonas beigām bija nodrošinājuši pirmo vietu turnīra tabulā, tādēļ mērķtiecīgi varēja laikus sākt gatavoties izslēgšanas spēļu turnīram. Pēdējā kārtā gan principiāla spēle ar pēdējo gadu čempioniem no Cēsīm. Sākums izvērtās smagnējs, jo tika sapelnītas daudz soda minūtes, kas lika nonākt iedzinējos ar 0:2. Tomēr turpinājumā mājinieki lauza ne tikai spēles gaitu, bet spēja panākt pozitīvus rādītājus uz rezultāta tablo. Pēc diviem periodiem jau 3:2, bet trešajā trešdaļā cīņas gaita tika pārliecinoši kontrolēta, spēles izskaņā divreiz bumbiņa tika raidīta arī tukšajos čempionu vārtos, kas deva 8:3 (1:2, 2:0, 5:1) uzvaru. Cēsniekiem šī neveiksme maksāja dārgi, jo nācās zaudēt ne tikai trešo, bet arī ceturto vietu turnīra tabulā, kas nozīmē zaudētas sava laukuma priekšrocības jau pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā.

Izslēgšanas spēles tiks uzsāktas pret Liepājas ” Kuršiem” , zinot , ka līdz pēdējai kārtai liepājnieki cīnījās par pēdējo iespēju  iekļūt starp astoņām labākajām Valsts komandām viņu gatavība būs uz visiem 100% Nedrīkst nenovērtēt pretinieku. Pirmās spēles jau sestdien un svētdien Lielvārdes novada sporta centrā plkst. 19.00 un plkst. 18.00 Sērija notiek līdz četrām uzvarām.