Lielvārde/Fans izcīna zelta medaļas Latvijas čempionātā florbolā

7.aprīļa vakarā  Irlavas sporta namā  notika Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas turnīra finālspēle starp komandām “Irlava/Avant” un “Lielvārde/Fans”. Lielvārdes novada Sporta centra izglītojamie – Lielvārde/Fans spēlētāji, ļoti spraigā cīņā ar 8:7 uzvarēja  “Irlava/Avant”  un izcīnīja zelta medaļas.

Spēlē vārtus guva:

Juris Sandis Jēgers (2 – vārti) , Armands Savins, Uldis Dūniņš, Markuss Nazarovs, Rūdis Žukelis ( 3- vārti). Rūdis Žukelis guva arī uzvaras vārtus.

Lielvārdieši jau regulārajā čempionātā pierādīja, ka ir labākie 1.līgas Austrumu grupā, 21 spēlē izcīnot 16 uzvaras un kopsummā iegūstot 49 punktus.

Florbols ir komandas spēle, un uzvaras var izcīnīt, tikai visiem kopā spēlējot labu florbolu  – mūsu puiši to ir sapratuši, tāpēc arī godam nopelnīta uzvara.

Liels paldies treneriem Kasparam Kreimanim un Pēterim Imšam par ieguldīto darbu smagajā un ļoti atbildīgajā ceļā uz zelta medaļām. Paldies komandas fizioterapeitei Kristīnei Karānei par spēlētāju veselības uzraudzīšanu un sniegto palīdzību komandai.

Īpaši jāatzīmē, ka ikvienu spēli- katru veiksmi un ne tik veiksmīgo – atbalstīja mūsu spēlētāju vecāki, draugi, paziņas un  Lielvārdes novada iedzīvotāji. Paldies visiem līdzjutējiem par fantastisko līdzijušanu un atbalstu komandai, jauniešiem!!

Lai arī 1.līgas spēlētājiem šī florbola sezona jau noslēgusies, vēl par savu vietu Latvijas čempionātā jācīnās jaunāka vecuma grupām.

Lai mums visiem kopā izdodas – gan spēlēt, gan baudīt augsta līmeņa florbolu!

Vairāk foto no spēles par zelta medaļu: http://www.floorball.lv/lv/2017/jaunumi/id/5094/1-ligas-turnirs-nosledzas-ar-fantastisku-cinu-un-quot-lielvardes-fans-quot-uzvaru

Lielvārdes novada Sporta centra direktors A.Puķītis

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *