Lielvārde/Fans parāda raksturu un viesos pārspēj līderus Irlava/Avant iekļūstot pusfinālā…

Vakar un aizvakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu 1.līgā noslēdzās ceturtdaļfināla sērijas. Pusfinālā iekļuva tikai Virslīgas komandu farmklubi – cīņu par medaļām turpinās Kocēnu “Rubene-1″, Rīgas “LU/FS Masters”, “Lielvārde/Fans” un “FK Rīga-1″.

Vidzemes grupas uzvarētāja “Rubene-1″ ceturtdaļfinālā spēkojās ar Jelgavas novada komandu FK “JeNo-1″ un pirmajā mačā piedzīvoja sakāvi ar 4:10. Savā laukumā kocēniešiem izdevās ne vien revanšēties, bet arī uzvarēt – 8:1 un 5:4. Izšķirošajā trešajā mačā uzvaras vārtus “Rubene-1″ labā guva Ārnijs Kuratņiks.

Tikpat sīva spēkošanās bija arī starp pašreizējo čempioni “LU/FS Masters” un FK “Ogres Vilki”. Ogrēniešiem izdevās uzvarēt pretinieku laukumā (11:8), bet savā laukumā piedzīvoti divi sāpīgi zaudējumi – 4:5 (uzvaras vārtus rīdzinieku labā iemeta Rolands Peļņa) un 5:6 papildlaikā (arī šajā spēlē izšķirošais gols Peļņas kontā).

Līgas debitantei “LIELVĀRDEI/FANS” pietika ar divām spēlēm, lai no cīņas par medaļām izslēgtu Centra grupas uzvarētāju FK “Irlava/Avant”. Savā laukumā jaunie lielvārdieši uzvarēja ar 4:3 pagarinājumā (uzvarās vārtus guva Valters Cīrulis), bet viesos triumfēja ar 8:7 (ar 5 (2+3) punktiem izcēlās Rainers Miķelsons).

Par ceturto pusfinālisti kļuva “FK Rīga-1″, kas divreiz pārspēja “Babīti”. Viesos rīdzinieki uzvarēja pagarinājumā ar 9:8 (uzvaras gols Krišjāņa Toma Stabiņa rēķinā), bet savā laukumā ar 6:4 (4 (3+1) punktus savāca Dēvids Osītis).

Jau šo sestdien gaidāms aizraujošs pusfināls starp komandām Lielvārde/ Fans: FK Rīga 1

Spēlēs sākums plkst 15.00 Lielvārdes novada sporta centrā.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *