Lielvārdes novada Sporta centrs aicina darbā kasieri

Lielvārdes novada Sporta centrs aicina darbā kasieri uz nenoteiktu laiku.

Darba laiks: katru darba dienu no plkst.14.30-21.00 (sestdienās atbilstoši sacensību grafikiem – biļešu tirdzniecība)

Galvenie darba pienākumi:

Pieņemt maksājumus skaidrā naudā

Uzskaitīt naudas līdzekļus
Veikt kases atlikuma sabalansētības uzskaiti

Koordinēt Lielvārdes novada Sporta centra apmeklētāju un sportistu izvietošanu garderobēs

Prasības:

Precizitāte un atbildības sajūta
Labas komunikācijas prasmes ar apmeklētājiem un klientiem (īpaši- bērniem un jauniešiem)
Spēja strādāt dinamiskos apstākļos

Latviešu valoda – augstākajā līmenī
Labas krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas
Teicamas datorprasmes
Pieredze darbā ar kasi

Piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Stabilu atalgojumu

Sociālās garantijas

CV un motivācijas vēstuli līdz 5.oktobrim sūtīt ainars.pukitis@lielvarde.lv vai personīgi iesniegt Lielvārdes novada Sporta centrā ar norādi  – Kasiera vakancei

Sīkāka informācija:

tālrunis – 29180320 (Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *