No Grobiņas pārbraucam ar diviem panākumiem Latvijas jaunatnes florbola līgā.

Šogad ļoti savlaicīgi sācies Latvijas24 čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem. Jau pirmajā spēļu kārtā pretiniekos 24. septembrī Lielvārdes  komandas izbraukumā tikās ar Liepājas Kuršiem. Lai arī komandai tas ir tālākais brauciens, spēļu kvalitāti tas neietekmēja un tika izcīnītas divas skaistas uzvaras. Vispirms U-16 vecuma grupa(treneris I.Nazarovs) uzvarēja liepājniekus ar rezultātu 6:2 Lielisku spēli aizvadot Nikam Nazārovam 2+1,Vēl rezultativitātes punktus guva Armands Savins 0+2, Armands Skulte 1+0,Kārlis Rudzitis 1+1,Daniels Krastiņš 1+0,Juris Sandis Jēgers 1+1

Dienas otrajā spēlē laukumā devās U-14 jaunie florbolisti. Jāpiebilst, ka šajā vecuma grupā Lielvārdes komandai pieejamais resurss ir ļoti ierobežots, tāpēc arī tika nolemts šogad  nepiedalīties U-13 vecuma grupā. Lai arī uz papīra favorīti bija jaunie Kuršu spēlētāji, mūsu florbolisti parādīja raksturu un pateicoties komandas līdera Oskara Tūtāna spēlēt prasmei 2+2 izdevās spēlē izcīnīt uzvaru. Vēl rezultativitātes punktus guva Dāvis Eglītis 1+0, Ingars Pinka 1+1, Gustavs Rolands Ražinskis 1+0 Paldies komandai, trenerim un vecākiem par līdzjušanu.

Nākamās spēles:

11.oktobrī Lielvārdes novada sporta centrā pret Ulbroka/Masters spēļu sākums no plkst.  18.15 U-16 un 19.30 U-14 vecuma grupai.

14.oktobrī U-14 vecuma grupa viesosies Saulkrastos, lai spēlētu pret FBK Ādaži plkst. 14.00

31.oktobrī U-16 izbraukumā pret CPSS/Lekrings plkst. 19.15

Lai izdodas jaunā sezona!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *