Par florbolu raksta arī delfi.lv

“Mogo-RTU”/”Rockets” komanda svētdien kā pirmā sasniedza “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra izslēgšanas spēļu pusfinālu.
Ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā “Mogo-RTU”/”Rockets” izbraukumā ar 8:3 (1:1, 4:2, 3:0) pārspēja “Valmiera”/ViA vienību, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-0.
Uzvarētāju labā ar trim vārtiem jeb “hat-trick” šajā mačā izcēlās Dinārs Vaitaitis.
Tikmēr par sestdien piedzīvotu zaudējumu revanšējusies regulārā turnīra uzvarētāja “Lielvārde”, kas viesu laukumā ar 7:1 (2:0, 4:0, 1:1) sagrāva Liepājas “Kuršus”, sērijā izvirzoties vadībā ar 3-1.
Toms Akmeņlauks “Lielvārdes” labā šajā mačā guva trīs vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli.
Sērijā neizšķirtu 2-2 izdevies panākt pagājušās sezonas Latvijas čempionei Cēsu “Lekrings”, kas savā laukumā ar 6:5 (2:2, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja Kocēnu “Rubreni”.
“Lekringa” labā izšķirošo “bullīti” realizēja Andris Malkavs.
Savukārt pirmo zaudējumu cietusi “Ulbroka”/”Masters”, kas izbraukumā ar 7:8 (1:2, 3:2, 3:3, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās “Rīgai”, kas līdz ar to samazināja sērijā rezultāta starpību līdz 1-3.
Ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētāji tiks noskaidroti cīņā līdz vienas komandas četrām uzvarām, bet finālā otro reizi pēc kārtas būs tikai viena spēle. Viena spēle noteiks arī bronzas medaļu ieguvējus. Jau zināms, ka izšķirošās spēles par medaļām notiks 9.aprīlī “Arēnā Rīga”.
Savukārt četras komandas, kas nekvalificējās izslēgšanas spēlēm, saglabājot regulārajā turnīrā iegūtos punktus, aizvadīs divu apļu papildturnīru. Komandai, kura ierindosies pēdējā vietā, būs jāaizvada pārspēles par vietas saglabāšanu “Elvi Florbola līgā” līdz četrām uzvarām ar pirmās līgas komandu, kas pretendēs uz iekļūšanu virslīgā.
Kā zināms, regulārajā čempionātā uzvaru ar 58 punktiem 22 spēlēs izcīnīja “Lielvārde”. Ar 45 punktiem tai sekoja “Ulbroka”/”Masters”, bet “Mogo-RTU”/”Rockets” par diviem punktiem mazāk. Tikmēr vēl par punktu mazāk izcīnīja “Rubene” un “Lekrings”, kamēr 41 punkts bija “Valmiera”/ViA kontā.