Pārbaudes spēlē Igaunijā goda vārti…

Lielvārdes komanda spēlējot bez pamatspēlētājiem T.Akmeņlauka, A.Blinda, A.Kusiņa un A.Skadiņa ELVI florbola līgas vīriešiem līdere Tallinā nesarūpēja pretestību Igaunijas vīriešu izlasei, kas gatavojas pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram. Jogevā igauņi ar 8:3 sakāva Cēsu “Lekringu”, “Lielvārdi” sagrāva ar 7:1.
Komandas mērķis nebija cīnīties par uzvaru, mērķis bija iegūt pieredzi spēlētājiem, kuri nenosaka galveno toni komandā. Svarīgi bija iejusties komandā Gintam, kā arī saprast vai komandas spēlētāji bez līderiem spēs uzņemties vadību. Treneris, kurš vēroja spēli no manis ar komandas sniegumu bija daļēji apmierināts, jo kaut cik labi komandā nospēlēja S.Virsnītis, G.Klēģers, S.Mihailovskis un J.Salcevičs pārējiem sniegums bija pabāls un tāpēc nopietni jāstrādā. Spēle tika pielīdzināta play-off spēlēm, kurā jābūt max koncentrēšanās, šo eksāmenu komanda nenokārtoja. Igaunijas izlase bija ātrāka un tehniski labāk sagatavota un kļūdas nepiedeva.
Mazliet par spēli: “Lielvārde” spēli sāka ar Armandu Puķīti vārtos – 11.minūtes viņš savu cietoksni nosargāja neskartu, bet līdz pirmajam pārtraukumam atlikušajās deviņās kapitulēja pat četras reizes – 0:4.Nelabvēlīgais rezultāts skaidrojams ar 5.min sodu, kura laikā mūsējiem nācās trīs reizes kapitulēt. Otrās trešdaļas sākumā laukuma saimnieki panāca jau 5:0 par labu sev. Acīmredzot jau pirms spēles bija norunāts, ka mača vidū Puķīti vārtos nomainīs Jānis Salcevičs, kurš var palepoties ar šobrīd labāko statistisku Latvijas čempionātā. Viņu Igaunijas florbolisti pirmo reizi sarūgtināja otrā perioda pēdējā minūtēm – 0:6. Tikai 44.minūtē pirmo un, kā vēlāk izrādījās, vienīgo reizi iemesls uzgavilēt bija lielvārdiešiem – komandas jaunieguvuma Ginta Klēģera piespēli goda vārtu guvumā pārvērta aizsargs Oskars Dūdens – 1:6. 52.minūtē igauņi iemeta vēl vienu golu (7:1), bet pēc tam rezultāts vairs nemainījās.
Labākā spēlētāja balvu lielvārdiešu rindās saņēma centra uzbrucējs Sandris Virsnītis, kuram ar rezultativitāti šoreiz gan neizdevās izcelties.
Jau šonedēļ atsāksies Latvijas čempionāts un Lielvārdē viesosies Talsi/Krauzers, kuru sniegums ar katru spēli ir tikai uzlabojies. Domājams komandas būs nopietni pastrādājušas un spēle būs skatītājiem skatāma.
Lai veicas stiprākajiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *