2020.gada 28.maijā deviņpadsmit Lielvārdes novada Sporta centra izglītojamie saņem apliecības par iegūtu profesionālās ievirzes sportā izglītību

Lielvārdes novada Sporta centrā notika absolventu izlaidums. Šajā mācību gadā pasākums bija savādāks nekā ierasts. Laika apstākļi lutināja, un uz mirkli stadions kļuva par svētku pasākuma norises vietu!

Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību vieglatlētikā ieguva 8 izglītojamie, bet florbolā  – 11 jaunieši.

“Gada absolventa 2020” titulu un naudas balvu šogad saņēma 2 sportisti – Kārlis Rudzītis un Gustavs Rolands Ražinskis. Svētku uzrunas absolventiem veltīja Sporta centra direktors Ainars Puķītis, direktora vietniece Oksana Grimaļuka-Nazarova, Lielvārdes novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Inga Škapare, absolventu treneri Iveta Puķīte un Iļja Nazarovs.

Svētku noskaņai arī muzikāls sveiciens Laura Valtera izpildījumā un sporta entuziasta Agra Pikšena sportiskā aktivitāte  – pasākums ir izdevies!

Lielvārdes novada Sporta centra vadība izsaka lielu pateicību absolventiem, viņu vecākiem un treneriem par vēlmi trenēties un augt, lai sasniegtu visaugstākās virsotnes!

Jau augusta sākumā gaidām visus absolventus, lai turpinātu sporta izglītību augstākā līmenī un sasniegtu augstākās virsotnes savā sporta veidā!

Līdz 2020.gadam iespēja trenēties augstāka līmeņa sporta izglītības programmās bija tikai florbola izglītības programmā, bet no 2020./2021.mācību gada tiek atvērta pirmā vieglatlētikas SMP-1 grupa!

Saulainu un sportisku vasaru visiem!

LNSC direktora vietniece Oksana Grimaļuka-Nazarova

DCIM\100MEDIA\DJI_0221.JPG
DCIM\100MEDIA\DJI_0224.JPG