Lielvārde/FatPipe atkal atgūst florbola čempionu titulu un kausu

Esam ļoti lepni par Lielvārde/FatPipe uzvaru Latvijas čempionātā!

Esam lepni par Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņu ieguldījumu virslīgas komandas ceļā uz čempiona titulu – Uldis Dūniņš, Rūdis Žukelis, Juris Sandis Jēgers, Niks Blumfelds, Armands Savins, Mariss Giņko, Valters Cīrulis; Oskars Tūtāns, Toms Pļevoks, Markuss Nazarovs, Maikls Nazarovs, Klāvs Kaspars, Raivis Puzulis, Lauris Bergs.

Paldies visiem komandas spēlētājiem, kas turpina kaldināt Lielvārdes vārdu lielajā florbolā!

Īpašs paldies komandas treneriem Kasparam Kreimanim un Tomam Akmeņlaukam par ieguldīto darbu un entuziasmu komandas sagatavošanā!

Paldies komandas pārstāvjiem – Ģirtam Zelmenim, Mārtiņam Skadiņam, Ansim Kusiņam, vispārējās fiziskās sagatavotības trenerim – Gatim Hedingeram, fizioterapeitei – Ingai Miglānei – Siliņai un psihologam Mārtiņam Martinsonam. Novērtējam Jūsu katra ieguldījumu un smago darbu komandas ceļā uz katru spēli, atbalstu smagajos mirkļos un prieka brīžos!

Un vislielākais paldies komandas līdzjutējiem un atbalstītājiem! Personīgi izsaku pateicību visiem audzēkņu un komandas spēlētāju vecākiem par nesavtīgo atbalstu, pozitīvās gaisotnes veidošanu un izpratni šajā smagajā un emocionālajā ceļā uz Arēnu!

PALDIES! TIKAI VISI KOPĀ VARAM SASNIEGT VISAUGSTĀKĀS VIRSOTNES!

Latvijas florbola čempionu kauss tuvākajā laikā būs apskatāms Lielvārdes novada Sporta centrā!

Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis