Lielvārdes novada čempionāts basketbolā jau tuvojas noslēgumam

12.maija vakarā Lielvārdes pamatskolas sporta zālē tikās Lielvārdes novada 5.atklātā čempionāta basketbolā 4 veiksmīgākās komandas, lai cīnītos par iekļūšanu finālā un iespēju izcīnīt Lielvārdes novada čempiona titulu.

Pirmā pusfināla spēle notika starp komandām – Visa Veida kustība un Avotu Reprezent. Ļoti spraigā un interesantā spēlē labāki izrādījās Avotu Reprezent puiši, kas izcīnīja uzvaru ar 98:77.

Rezultatīvākie spēlētāji: Avotu Reprezent – Edgars Sīpoloņš ar gūtiem 45 punktiem, savukārt komandā Visa Veida kustība rezultatīvākais šajā spēlē bija Agris Pikšens ar 30 gūtiem punktiem.

Otrajā pusfināla spēlē tikās komandas ELVI/Lielvārde un Rembate. Šajā divcīņa uzvaru ar rezultātu 68:56  ieguva ELVI/Lielvārde.

Rezultatīvākie spēlētāji: ELVI/Lielvārde – Elvijs Ermanovskis ar 25 punktiem , komandā Rembate  – Mārtiņš Zarāns ar gūtu 21 punktu.

Jāatzīmē, ka pusfināla un fināla spēles tiesā licencēti tiesneši.

Nākamajā sestdienā par zelta medaļām un Lielvārdes novada čempiona titulu cīnīsies Avotu Reprezent un ELVI/Lielvārde, savukārt par 3. vietu un bronzas medaļām – Visas Veida Kustība un Rembate. Tomēr pirmā spēle nākamnedēļ būs starp komandām LNSKF un 4 20.

Tiekamies Lielvārdes pamatskolā finālspēlēs – 27.maijā:

16.00 LNSKF – 4 20

18.00 Visa Veida kustība – Rembate

20.00 Avotu Reprezent – ELVI/Lielvārde.

Līdzjutēji – gaidām arī Jūs! Nāciet, atbalstiet savus favorītus!

Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis