Lielvārdes Sorta centra mācību gada atklāšana kopīgā skrējienā kļuvusi par tradīciju

Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņi, treneri, vadība un audzēkņu vecāki jauno mācību gadu atklāj ar kopīgu skrējienu. Šogad mācību gada atklāšanas pasākums notika cita skaista pasākuma ietvaros – “24 stundu festiņš”, kas jau no 26.augusta vakara notiek Lielvārdes Sporta centra stadionā.

Lielvārdes Sporta centra kolektīvs 24 stundu skrējiena pasākumā skrēja divas stundas. Laikā no 12.00-13.00 skrēja jaunākā vecuma florbolisti, tenisisti un vieglatlēti ar saviem vecākiem un treneriem. Savukārt Lielvārdes Sporta centra vecāko grupu audzēkņi skrēja vienu stundu – no 13.00-14.00. Otro skrējiena stundu atklāja Lielvārdes Sporta centra vadības un treneru komanda – direktors Ainars Puķītis, direktora vietniece Inga Lišmane un treneri -Zintis Bergmanis, Kaspars Kreimanis, Juris Sandis Jēgers, Reinis Kārkliņš. Savukārt Lielvārdes Sporta centra trenerim Agrim Pikšenam vislielākais paldies par visa šī pasākuma organizēšanu un vadīšanu!

Pēc skrējiena sporta centra vadība saviem audzēkņiem bija sarūpējusi arī nelielu, atsvaidzinošu pārsteigumu – saldējumu!

Lielvārdes Sporta centra skrējienu laikā izjutām īpašu gaisotni, jo savus bērnus atbalstīja vecāki, gan aktīvi uzmundrinot savus jauniešus no malas, gan aktīvi iesaistotis skrējienā. Tāpat lepojamies ar savu treneru komandu, uz kuru vienmēr var paļauties!

Lai izdevies, augstiem sportiskajiem sasniegumiem bagāts un veiksmīgs jaunais mācību gads! Tikai kopā mēs esam neuzvarami!