Pirmā mājas spēle Latvijas čempionātā florbolā mūsu 1.līgas komandai Lielvārde/Fans noslēgusies ar uzvaru

Pirmajā mājas spēlē Lielvārde/Fans tikās ar  FK Metēji no Ogres, kuriem ambīciju netrūka, jo iepriekšējā sezonā veiksmīgi aizvadītas spēles 2.līgā un izcīnīta vieta dalībai pirmajā līgā.

Spēles sākums mazliet lika panervozēt mūsējiem, jo pretiniekos tomēr jau nobrieduši vīri ar pieredzi dažādu līmeņu komandās. Var piezīmēt, ka mūsu komandu pārsvarā pārstāv  U-16 vecuma grupas jaunieši.

Pēc pirmās ceturtdaļas nācās atzīt nelielu viesu komandas pārsvaru 0:1, turpinājumā Lielvārdes jaunieši  saprata, ka pretinieks ir tikai pretinieks un pacietīgi jāpilda trenera dotais uzdevums, tad rezultāts neizpaliks.

Spēles gaitā izdevās iekrāt solīdu pārsvaru 5:1 un beigās,  pacietīgi spēlējot, nosargāt uzvaru ar rezultātu 5:3.

Spēles labākais spēlētājs bija Armands Skulte 2 (1+1), vēl komandā ar rezultativitātes punktiem izcēlās Kārlis Rudzītis 2 (2+0),Niks Nazarovs 1 (1+0), Iļja Nazarovs 1 (1+0), Anrijs Pavlovs 1 (0+1),Gustavs Rolands Ražinskis 1(0+1), Artūrs Mudelis 1 (0+1).

Trenera Iļjas Nazarova pēcspēles komentārs: “Vispirms gribu pateikt lielu paldies komandai par mobilizēšanos spēlei un spēles plāna izpildi. Jāsaprot, ka “svara kategorijas” laukumā bija stipri atšķirīgas, tāpēc jo svarīgi jaunajiem U-16 spēlētājiem saprast, ka viņu vietā neviens cits nespēlēs un ka ir jānotic pašiem sev. Prieks, ka spēles laikā tas arī izdevās. Esmu pārliecināts, ja komanda turpinās strādāt, rezultāts neizpaliks. Šonedēļ kārtējā izbraukuma spēle Kocēnos –  7.oktobrī mērosimies spēkiem ar Rubeni-1.”

 Lai veicas trenerim un komandai!

Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis