Augustā Lielvārdes Sporta centra audzēkņi aktīvi piedalās nometnēs

Augusta mēnesis Lielvārdes Sporta centrā ir aktivitātēm bagāts, jo katru nedēļu kādā no sporta veidiem notiek bērnu un jauniešu nometnes, kas tiek organizētas ar  Ogres novada pašvaldības atbalstu un valsts finansējumu programmas

 Šis laiks mūsu bērniem un jauniešiem ir ārkārtīgi svarīgs, jo visu sezonu treniņu process notika attālināti vai arī ārpus telpām, kas rudens un ziemas periodā bija sarežģīti, tāpat, lai celtu meistarību, lai sagatavotu jauniešus augstu sasniegumu sportam, regulāri klātienes treniņi piemērotos laika apstākļos ir būtiski.

Laikā no 2.augusta līdz 6.augustam Lielvārdes Sporta centra astoņpadsmit 11- 13 gadus veci jaunieši sporta dienas āra nometnē florbolā “Lielvārdē ir spēks!” aktīvi trenējās  un mācījās būt komandā, atbalstīt vienam otru, uzzināja vairāk par sportisko aktivitāšu sabalansētību ar regulāru un veselīgu ēšanu, par nepieciešamo ūdens daudzumu ķermenī, kā arī nostiprināja izpratni par aktīva dzīvesveida nozīmi ikdienā.

Jaunieši rīta treniņu laikā trenera Zinta Bergmaņa vadībā daudz darbojās, lai veicinātu fizisko spēju attīstīšanu- tie bija radoši vingrinājumi gan ar basām kājām, gan jau jauniešiem zināmie vingrinājumi fiziskās noturības un ķermeņa vispārējai nostiprināšanai.

Pusdienu pauzē kopā ar treneri bija izdevība pārspriest un līdzi just Latvijas olimpiešiem, lietderīgi un saturīgi pavadīt brīvo laiku kopā ar komandas biedriem un treneri. Kādam nometnes laikā izdevās labāk iepazīt komandas biedrus, bet kādām – sasniegt savu personīgo rekordu.

Savukārt dienas otrā puse jaunajiem florbolistiem paskrēja nemanot, jo bija jāpievēršas izvēlētā sporta veida – florbola meistarības pilnveidošanā. Jaunieši ar īpašu prieku atzina, ka nometnē forši bija spēlēt gan florbolu, gan futbolu, gan braukt ar velosipēdiem un kopā pavadīt laiku AB parka izklaidēs – sporta spēles un kopā būšana ir  labākais laiks!!  

Īpašs paldies trenerim Zintim par profesionalitāti, izturību, atsaucību un sirsnību darbā ar nākamajiem florbola čempioniem!! Paldies SIA “Gamma NF” par garšīgajām pusdienām! Paldies Ogres novada pašvaldībai par doto iespēju mūsu bērniem piedalīties nometnēs!

 Mēs visi kopā darbojamies, lai mūsu bērni dzīvotu veselīgu un aktīvu dzīvi, lai Lielvārdes un nu arī Ogres vārds izskan lielajā florbola saimē – MĒS ESAM LABĀKIE!!!

Kas tālāk?- Tā visu augusta mēnesi Lielvārdes Sporta centra audzēkņi aktīvi trenēsies un kopā pavadīs brīžus ārpus treniņiem, atbalstīs viens otru vēl četrās nometnēs: no 9.-13.augustam jau notiek tenisa nometne  jauniešiem trenera Riharda Šorendo vadībā un vispārējās fiziskās sagatavotības nometne “Stihijas” 7- 9 gadus veciem bērniem. Laikā no 16. augusta līdz 20.augustam tenisa prasmes attīstīs 9-12 gadus veci bērni trenera Ainara Puķīša vadībā, un laikā no 23. līdz 27.augustam vieglatlētikas trenere Dina Korpe – Jefremova aktīvi darbosies ar jaunajiem vieglatlētiem.

Lielvārdes Sporta centra direktors Ainars Puķītis