Latvijas 23.čempionāta florbolā U-14 vecuma grupā bērniem un jauniešiem uzvarētāji noskaidroti arī II.divīzijā.

Lielvārdes novada sporta centrā 7.maijā notika U-14 vecuma grupas florbolā fināli.Spēlē par trešo vietu nūjas krustoja Bauskas BJSS ar Valmieras BSS U-14 Pirmajā brīdi mazliet mulsinoši, kad šis komandas spēlē 2.divīzijā, jo kādreiz šis komandas stabili turējās vadošo pulkā. Laiki mainījušies un arī spēku samēri .Pati spēle izvērtās Bauskas BJSS ļoti nelabvēlīgi, ja  vēl pirmajā trešdaļā izdevās pacīnīties ar vienaudžiem no Valmieras 2:4, tad otrajā trešdaļā jau dominēja valmierieši 2:8 Trešajā trešdaļā  Latvijas izlases un Bauskas komandas treneris Normunds Grunskis lai arī kā censtos lauzt spēles gaitu Valmierieši noturēja pārsvaru un izcīnīja bronzas godalgas ar rezultātu 9:4

Cīņā par 2.divīzijas zeltu tikās Babīte ar FBK Ādaži. Arī zelta spēlē scenārijs, stipri līdzīgs, pirmajā trešdaļā spēku samērs vienāds un atpūtā ejot uz tablo 0:1 par labu ādažniekiem. Otrā trešdaļa jau mazliet rezultatīvāka un komandas apmainās ar vārtu guvumiem 2:3 Trešajā trešdaļā FBK Ādaži gūstot četrus bezatbildes vārtus svin uzvaru un iegūst 2.divīzijas zelta medaļas ar rezultātu 7:2 Komandā spēlēja: Emīls Zīverts, Ralfs Garančs, Tomass Teterovskis, Roberts Murāns, Daniels Līvmanis, Dāvis Kononovs, Sandis Ozoliņš, Rainers Cekarevs, Krists Saldatenoks, Kārlis Ruša, Kārlis Grīslis, Dāvis Lapa, Artūrs Aņdže, Ralfs Stratans, Māris Grabčiks, Reinis Baltiņš, Ralfs Bencins, Kārlis Kristofers Gailītis, Patriks Čakste, Kristofers Radziņš, Treneris Mārtiņš Neilands