Lielvārdes novada atklātajā čempionātā florbolā jau noslēgušās 1/4 spēles

 Lielvārdes novada čempionāts florbolā strauji tuvojas noslēgumam –
saspringtās ¼ fināla spēlēs noskaidrotas komandas, kuras turpina cīņu par medaļām.
19.maijā pirmajā spēlē “FK Metēji” iegūst pārsvaru pret “THUNDER” un nosargā to līdz spēles beigām, lai turpinātu ceļu medaļu virzienā (rezultāts 11:8), 5 vārti – “FK Metēji” spēlētāja Riharda Zvirgzdiņa kontā.
Turpmākās spēles bija drāmas, prieka un rūgtuma pilnas. Mazrezultatīvā spēlē “ALFA team” tikai ar 3:2 bija pārāki pār “Jaunpārogre”.
Visu spēli esot iedzinējos, komanda “Ervīns” nopelnīja savas veiksmes 47 sekundes, kuru laikā guva 3 bezatbildes vārtus un svinēja laimīgu uzvaru 5:4 pār “NND”. Rezultatīvākais komandas “Ervīns” rindās ar 4(2+2) punktiem bija komandas kapteinis Ervīns Torsters.
Diena noslēdzās ar ¼ fināla dramatiskāko spēli, kurā tikās “CLASSIC” un “iAM Floorball”. Spēle noritēja punkts punktā, neļaujot nevienai no komandām izvirzīties vadībā ar vairāk kā 2 punktiem – biežāk tablo rādīja kaujiniecisko neizšķirtu. Kad līdz pamatlaika beigām atlika 83 sekundes, “CLASSIC” notic savam pārsvaram (11:8), bet tā nedomā “iAM Floorball”, un viņiem ir vajadzīgas tikai 28 sekundes, lai atgrieztu kaujiniecisko neizšķirtu 11:11. Spēle noslēdzās tikai pēcspēles metienos. Arī šajā brīdī tika aizvadīta pilna 5 metienu sērija -un tikai ar rezultātu 2:1 pārāki izrādījās “iAM Floorball”, kas vienlaicīgi arī nozīmē, ka šogad Lielvārdes florbola čempionātā tiks kronēti jauni čempioni, jo iepriekšējiem čempioniem “CLASSIC” (iepriekš “VK Solima”) ir pārtrūcis ceļš uz medaļām. 
Tiekamies 2.jūnijā jau ½ fināla spēlēs!