Šis vasaras 3X3 basketbola pirmais posms Lielvārdē noslēdzas ar VVK uzvaru

Skaistie Saulgrieži nosvinēti, bet tas netraucēja septiņām basketbola 3X3 komandām 26. jūnija svētdienas vakarā  pie Lielvārdes  Sporta centra 30 grādu karstumā pārbaudīt savas spējas.

Sacensību vakarā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur katrā no apakšgrupām  tika noskaidrots vietu sadalījums. Priekšsacīkstēs parādījās jau pirmie pretendenti uz uzvarētāja titulu, tā  komanda Šhtelmis savā grupā izcīnīja uzvaru, savukārt otrā apakšgrupā uzvara pienācās komandai VVK. Abas komandas sacensību noslēgumā tikās fināla spēlē.

Spēlē  par 3.vietu komanda „Kirši” tikai pašā izskaņā pārspēja  komandu „Sviestiņš” (rezultāts 11:8). Bronzas komandā spēlēja Aigars Delvers, Sandris Šlesers, Vladislavs Kozlovskis. Neliels fakts –  priekšsacīkstēs spēles ilgums bija līdz 10 minūtēm, tad spēle par trešo vietu bija 20 minūtes, un spēlētāju  nogurums laukumā bija ļoti jūtams.

Fināla spēle  noritēja punkts punktā, taktiski gudrāk nospēlējot izskaņu, ar rezultātu 11:9 par uzvarētājiem kļuva VVK, uzvarētāju komandā spēlēja Agris Pikšens, Artūrs Pokšāns, Mārtiņš Broks, Edgars Kauliņš.

2. vietas  komandā „Šhtelmis” spēlēja Gatis Štelmahers, Raivis Puzulis, Romāns Aleksejevs, Artis Babris.

Paldies posma organizatoriem I.M Lielvārde un  Ogres novada pašvaldībai par atbalstu! Uz tikšanos nākamajā posmā. Posma organizatori būs komanda „Šhtelmis”.

Sportisku vasaru!