Vasaras saulgriežos Lielvārdē Līgo kausa izcīņa tenisā.

26.jūnijā – svētku nedēļas izskaņā Lielvārdes tenisa laukumos bija sanākuši desmit drosmīgākie un izturīgākie tenisa spēles pratēji – amatieri.

 Lieki piebilst, ka šoreiz tenisa spēlēšana bija ļoti ekstrēma, jo gaisa temperatūras stabiņš uzkāpa pat līdz +32 grādu atzīmei. Šādos gadījumos ļoti liela nozīme ir fiziskajai un psiholoģiskajai sagatavotībai.

Turnīra finālists Kārlis Dagils (Lielvārde) līdz nokļūšanai finālā aizvadīja trīs pilnas spēles, kopumā laukumā pavadot gandrīz piecas stundas!

Arī pārējie dalībnieki, kuri pārvarēja vismaz pirmo kārtu, par pavadīto laiku laukumā nevarēja sūdzēties.

Finālā, kā vienmēr, nonāk veiksmīgākie un stiprākie. Kārlis Dagils (Lielvārde) tikās ar Jāni Virsnīti (Lielvārde), jāpiebilst, ka Jānis tenisa gaitas un spēles pamatus apguva  Lielvārdes Sporta skolā, vēlāk turpinot trenēties tenisa klubā “Top-Spin” Ogrē, Savulaik Jānis kļuva par Latvijas čempionu U-10 vecuma grupā, pēc tam gan aktīvo tenisu pārtrauca, pievēršoties florbolam. Pēc 20 gadu pārtraukuma tenisa  iemaņas turnīra uzvarētājam nav zudušas, ko apliecina izcīnītais čempiona tituls.

Trešo vietu turnīrā ieguva Alvils Caune (Ikšķile), kurš aizvadīja divas sīvas spēles uz māla seguma laukuma, bet pusfinālā piekāpās nākamajam čempionam.

Paldies dalībniekiem, tenisa entuziastiem Rihardam un Reinim par spēļu tiesāšanu! Uz tikšanos Ogres novada atklātajā čempionātā!